SERVISO TARNYBA:+370 646 27927| +370 37 774377|info@vartonas.lt|

Greitaeigiai vartai

Vartonas > Garažo ir pramoniniai vartai > Greitaeigiai vartai

Vienas iš šiuolaikinių vartų tipų – greitaeigiai vartai. Jie pasižymi dideliu atsidarymo ir užsidarymo greičiu. Vartai sandarūs, o judėti pro juos, kai nuleisti, yra visiškai saugu, nes greitaeigiai vartai pagaminti iš tvirto, bet lankstaus ir lengvo sintetinio pluošto.

Tokius vartus patogu montuoti patalpose, kur intensyvus judėjimas. Vartai saugo šaldomas patalpas nuo karščio, o šildomas – nuo šalčio, taip sumažinamos šildymui ar šaldymui reikalingos sąnaudos.

Greitaeigiai vartai dažnai montuojami pramonės, prekybos, sandėliavimo, šaldomose patalpose (šaldytuvuose). Tokie vartai padeda apsaugoti šalčiui, karščiui, drėgmei ir kitiems veiksniams neatsparius produktus. Patalpų išorėje montuojami greitaeigiai vartai yra itin praktiški, nes apsaugo patalpas nuo purvo, drėgmės, dulkių, yra atsparūs vėjo gūsiams.

Greitaeigiai vartai projektuojami ir gaminami taip, kad atsitrenkus į juos, vartai yra išmušami tik iš vertikalių kreipiamųjų, jų visai nesugadinus. Po smūgio vartai atsistato savaime. Tai leidžia užtikrinti, kad greitaeigiai vartai būtų saugūs ir ilgaamžiai.

Mūsų gaminami vartai atitinka ISO 9001 standartą.