SERVISO TARNYBA:+370 646 27927| +370 37 774377|info@vartonas.lt|

Kiemo vartai

Vartonas > Kiemo vartai

 

Nuo kiemo vartų  prasideda asmeninė erdvė. Juos peržengę patenkame į namų aplinką. Labai svarbu, kad kiemo vartai būtų ne tik gražūs ir patogūs, bet saugūs ir tvirti.

Mūsų įmonės tikslas – padėti išsirinkti pačius tinkamiausius vartus, kurie atitiktų Jūsų poreikius ir galimybes. Vartai gali būti dviejų tipų – varstomi arba stumdomi. Karkasas gaminamas iš stačiakampio ar kvadratinio metalinio vamzdžio, ant kurio vėliau tvirtinama vartų apdaila – medinės lentos, profiliuota skarda, virintas vielos tinklas ir pan.

Tai, kokio dizaino kiemo vartai Jums labiausiai tiks, priklauso nuo pastato stiliaus, aplinkos, taip pat vartų paskirties. Jei kiemo vartai bus skirti teritorijai atitverti, vienai zonai nuo kitos atriboti, bet ne visiškai atskirti, kiemo vartai gali būti karkasiniai, perregimi. Siekiant visiško privatumo, geriau rinktis aklinus kiemo vartus.

Vartų dizainas labiausiai susijęs su jų funkcionalumu. Reikia nepamiršti, kad kiemo vartai gali optiškai padidinti arba sumažinti erdvę, pavyzdžiui, aklini kiemo vartai mažą teritoriją gali dar labiau „sumažinti“, todėl galbūt geriau rinktis ne tokius uždarus.

Prie kiemo vartų turėtų derėti varteliai.  UAB „Vartonas“ gali pagaminti vartelius, kurie būtų tokio paties stiliaus kaip kiemo vartai. Varteliai gali būti rakinami paprasta arba elektromagnetine, iš namų valdoma spyna. Pramoniniame objekte įėjimo varteliai gali padėti kontroliuoti darbuotojų judėjimą.

 

Daugiau informacijos rasite čia